
Aleš Matos, dr. med.
Po študiju medicine na Medicinski fakulteti v Ljubljani in opravljeni specializaciji leta 2008, se je zaposlil na Kliniki za otorinolaringologijo in cervikofacialno kirurgijo v Univerzitetnem kliničnem centru Ljubljana, kjer je zaposlen še danes.
Ukvarja se s široko patologijo ORL področja, poglobljeno pa z boleznimi ušesa, nosu in obnosnih votlin ter otroškimi ORL boleznimi. Veliko časa namenja strokovnemu izobraževanju in novostim v zdravljenju v otorinolaringologiji. Kirurške tehnike in znanja si je pridobil na številnih tečajih tako doma, kot v tujini. Izobraževal se je pri svetovno priznanih kirurgih, kot so prof.Fisch iz Švice, prof.Presutti iz Italije, prof.Trenité iz Nizozemske in prof.Botti iz Italije.

Aleš Grošelj, dr. med.
Medicinsko fakulteto v Ljubljani je zaključil leta 2000, specializacijo iz otorinolaringologije je končal leta 2008. Zaposlen je na Kliniki za otorinolaringologijo in cervikofacialno kirurgijo v UKC Ljubljana ter Medicinski fakulteti Univerze v Ljubljani, kjer svoje znanje in izkušnje predaja mlajšim kolegom.
Zavezan je k zagotavljanju varnega in učinkovitega zdravljenja, zato je v Slovenijo prenesel številne nove kirurške tehnike in znanja. V zadnjih letih se poglobljeno ukvarja z zahtevno kirurgijo raka glave in vratu ter rekonstruktivno kirurgijo v področju glave in vratu.
Je avtor številnih prispevkov v domačih in mednarodnih strokovnih ter poljudnih revijah. Redno predava tudi na mednarodnih strokovnih srečanjih. Za svoje delo je leta 2017 prejel tudi priznanje Odlični v medicini pod okriljem Agencije za raziskovalno dejavnost Republike Slovenije.

Iztok Fošnarič, dr. med.
Po zaključenem študiju na Medicinski fakulteti Univerze v Ljubljani se je leta 1999 zaposlil na Oddelku za otorinolaringologijo, kirurgijo glave in vratu v takratni Splošni bolnišnici v Mariboru. Specializacijo iz otorinolaringologije je zaključil leta 2004.
Pri svojem delu se je poleg splošne otorinolaringologije intenzivneje ukvarjal z obravnavo otrok in odraslih z boleznimi ušes, nosu in obnosnih votlin. Opravljal je delo v ambulanti za sluh in ravnotežje. Vključen je bil tudi v obravnavo bolnikov po poškodbah obraznega skeleta in izvajal s tem povezano operativno zdravljenje. Kmalu po ustanovitvi Medicinske fakultete v Mariboru je sodeloval pri izobraževalnem procesu študentov medicine.
Leta 2008 se je zaposlil na Kliniki za otorinolaringologijo in cervikofacialno kirurgijo v Univerzitetnem kliničnem centru v Ljubljani. Redno se udeležuje strokovnih srečanj doma in v tujini, kjer tudi aktivno sodeluje. Na kirurških delavnicah in tečajih je v stalnem stiku z novostmi in tehnikami kirurškega zdravljenja. Posebej poglobljeno pridobiva nova znanja na področju ušesne kirurgije in v skladu s tem uvaja sodobnejše in učinkovitejše metode zdravljenja.

Daša Gluvajić, dr. med.
Študij medicine je na Medicinski fakulteti Univerze v Ljubljani z odličnim uspehom zaključila leta 2011. Po zaključenem študiju se je kot mlada zdravnica, z namenom pridobiti posebne izkušnje, udeležila medicinske odprave na Madagaskar, kjer je tri mesece delala kot splošni zdravnik v odročni vasici Matanga. Po vrnitvi v Slovenijo se je leta 2012 zaposlila na Kliniki za otorinolaringlogijo in cervikofacialno kirurgijo v Univerzitetnem kliničnem centru v Ljubljani, kjer je zaposlena še danes. Leta .2017 je s pohvalo opravila specialistični izpit v Sloveniji in nato še Evropski specialistični izpit iz otorinolaringologije (UEMS-ORL section).
Poleg znanja splošne otorinolaringologije, se usmerjeno ukvarja z boleznimi grla ter motnjami glasu in požiranja. Že v času specializacije se je pričela podrobneje ukvarjati z otroško patologijo in je opravila več izobraževanj usmerjenih v pediatrično otorinolaringologijo.
Deluje tudi kot asistentka na Medicinski fakulteti v Ljubljani in sodeluje pri izobraževanju študentov medicine.

Miha Zabret, dr. med.
Leta 2013 je z odlično oceno zaključil Medicinsko fakulteto Univerze v Ljubljani in si pridobil strokovni naziv doktor medicine. Izobraževanje je nadaljeval na Kliniki za otorinolaringologijo in cervikofacialno kirurgijo Univerzitetnega kliničnega centra Ljubljana, kjer je specialistični izpit opravil s pohvalo leta 2019. Podiplomsko šolanje nadaljuje kot študent doktorskega študija na Medicinski fakulteti Univerze v Ljubljani. Pri kliničnem delu se usmerja v diagnostiko in zdravljenje bolezni grla in glasilk.
Kot tenorist se je izpopolnjeval v razredih priznanih domačih in tujih profesorjih solopetja. Nastopa kot solist, sodeloval pa je tudi v cenjenih glasovnih sestavih kot so TrioQuartet, Eroika Aromatika in drugi. Med domačimi priznanji je v letih 2012-2016 dosegel zalto in srebrno priznanje na državnem solopevskem tekmovanju TEMSIG, leta 2014 in 2016 postal zmagovalec Improvizije, v tujini pa leta 2014 prejel zlato priznanje na mednarodnem solopevksem tekmovanju Lazar Jovanović v Beogradu in diplomo finalista na tekmovanju Giovani musicisti v Trevisu.
Pri delu s glasovnimi profesionalci povezuje umetnost in znanost ter tako izpolnjuje svoje poslanstvo.

Jan Bogataj, dr. med.
Po zaključenem študiju medicine na Medicinski fakulteti v Ljubljani leta 2015, se je sprva zaposlil v splošni ambulanti družinske medicine v ZD Šentvid, kjer je pridobil izkušnje celostne obravnave bolnikov. Nato je nadaljeval specializacijo iz otorinolaringologije na Kliniki za otorinolaringologijo in cervikofacialno kirurgijo v Univerzitetnem Kliničnem centru Ljubljana. Specialistični izpit iz otorinolaringologije je opravil leta 2020.
Poglobljeno se je ukvarjal s kirurgijo raka glave in vratu. Dodatno izpopolnjevanje je med drugim opravljal v Amsterdamu in Barceloni, ter na področju rekonstruktivne kirurgije v Tajpeju. Podiplomsko izobraževanje nadaljuje na doktorskem študiju Bioinženiring v zdravstvu.
Kot zaprisežen športnik se pogosto sooča in poglobljeno ukvarja s težavami potapljačev in drugih športnikov s težavami v področju ušes, nosu in grla.